O mně

Facebook

7. ledna 2016 v 15:17 | Dydy
Zdravím všechny co sem čas od času zabloudí :)

Pořád jsem doufala, že sse na blog nějakým způsobem vrátím, ale bohužel studium na vysoké škole mi spolklo hromadu času. Nevzpomínám si jestli jsem to někdy zmínila, ale občas se věnuji amatérskému fotomodelingu a vizáži.

Zrovna jsem si založila stránku na FB, kde sice nemám ještě moc svých prací, ale budu se snažit přidávat více fotek s postupem času. Na většině z nich v závěru uvidíte asi mě, ale to neznamená, že bežně nelíčím i pro mě neznámé ženy, jen nechtějí být zveřejněny.
Budu moc ráda když mi stránku olajkujete a samozřejmě budu ráda, pokud mě kontaktujete s žádostí o mé služby.
Odkaz na stránku TADYYYYYYYYYYYY :)

Momentálně spolupracuji s velmi šikovným fotografem Dušanem Brzobohatým, takže kdyby jste zatoužili po krásných fotkách v Brně, neváhejte ho kontaktovat a pokud zvolíte focení i s vizáží, je velká pravděpodobnost, že potkáte i mě.

Můj typ pro Vás: Nebojte se focení, je hezké udělat si vzpomínku v podobě profesionálních fotografií nejen vaší osoby, ale i Vaší rodiny. Já své rodině k Vánocům dala poukaz na focení, které jsme si moc užili a těším se, jak jednoho dne budu vzpomínat, až se na fotografie podívám :)


Vaše Dydy :-*

Sobotní odpoledne...

10. srpna 2013 v 16:19 | Dydy
Nevím jak vy, ale ochlazení, které přišlo se mi celkem líbí, ty příšerné horka mě doslova zabíjely a nebyla jsem schopná pustit se do restů co tu mám, do úklidnu celého bytu a hlavně jsem zjistila, že mám tolik oblečení co už nikdy nebudu nosit, že ho prostě musím začítn dávat pryč a ne pryč v podobě "to bude dobrý na doma", ale opravdu pryč.

Takže, pokud jste se dnes pustily do úklidu nebo nějakých restů jako já, třeba vám to půjde líp s nějakým songem. Moji favorité pro dnešek jsou:

Fergie - A Little Party Never Killed Nobody (All We Got)
Písničku jsem si zamilovala hned co jsem ji slyšela ve filmu Velký Gatsby.A druhá Calvin Harris - I Need Your Love ft. Ellie Goulding

Doufám, že se vám písničky budou líbit a třeba vás nakopnou k nějaké činnosti nebo vám zvednou náladu :)

Vaše Dydy :-*

Nový vzhled

7. srpna 2013 v 21:37 | Dydy
Konečně se blog dočkal nového vzhledu a já jsem velice ráda, že už mám vše hotové, protože jsem neměla nejmenší tušení, kolik práce mi to dá a kolik obětí to bude stát, ale jsem ráda, že jsem vše dotáhla, tak jak jsem chtěla.

Nejsem zrovna expert na takové věci a dost jsem tápala, kde, co, jak, proč, ale nakonec to dopadlo celkem dobře a příště už si troufnu i na něco vymakanějšího.

Doufám, že se Vám nový vzhled blogu líbí a já už se konečně budu naplno věnovat psaní článků.

A tady pro pobavení, já v zápalu práce a soustředění :D (celý článek)

Zpět z Londýýýýýýýýna

22. července 2013 v 12:46 | Dydy
Ahoj,

psaní z Londýna se mi moc nepovedlo, protože jsem nakonec nechala noťas doma a jsem za to jen ráda. Užívala jsem si každou chvíli, kterou jsem v Londýně strávila, je to opravdu krásné město plné skvělých lidí a ještě lepších obchodů.

Ale nejsem takový blázen, abych jen nakupovala a tak jsem s kamarádkou navštívala několik památek a zajímavostí. Bohužel nám těch 9 dnů na všechno nestačilo a tak mě ještě nějaké zajímovasti čekají, protože vím jistě, že se chci do Londýna ještě několikrát vrátit.

Ulovila jsem zde pár kousků kosmetika i oblečení a moc se těším, až Vám budu moct o všech výrobcích napsat, jak jsem spokojená či nespokojená.

Užíjte si fotky většiny mých úlovků ať už oblečení nebo kosmetiku a já se jdu vrhnout na psaní článků.

Vaše Dydy :-*

MUA a Sleek pro mě byli jasným cílem, bez nich bych prostě neodjela a kdo by odolal ubrouskům za libru :D.

Aussie je dost vychvalovaná značka, tak jsem prostě musela pořídit a jestě k tomu měli na značky akci, tak mi to nedalo :D VO5 mi doporučila prodavačka, všechny výrobky měli za polovinu, tak proč nevyzkoušet.

Lush se v Anglii opravdu vyplatí, na jednom výrobku ušetříte i 100 Kč a když už jsem byla i v nákupním středisku Harrods, tak jsem sáhla i po mýdle, které naprosto dokonale voní.

Antiperspirantů není nikdy dost a když jsem viděla tyto obry, musela jsem je vzít, navíc stáli to co u nás v akci ty malé. A v obchodě Victoria´s Secret měli tolik bezva akcí, že jsem si pořídila tyto dokonale vonící tělové spreje.

Spodní prádlo jsem vzala útokem nejen ve Victoria´s Secret, ale i v Primarku.

Primark je opravdu ráj na zemi a za pár liber seženete bezva kousky. Já šla hlavně po riflích. A mikina I love London mi při první návštěvě nemohla uniknout :).

Suvenírů jsem dovezla opravdu hodně, ale už jsem porozdávala a doma už mi zůstali jen tyto přívesky :)

Z Londýna jsem byla opravdu nadšená a určitě se můžete těšit na další fotky, kterých mám opravdu požehnaně :)

Zpět, ale jen v poloviční síle :)

8. července 2013 v 10:29 | Dydy
Zdravím po dlouhe odmlce a zároveň se chci omluvit za nečekanou a neohlášenou pauzu na blogu. Bohužel nebyla jiná možnost, protože jsem zase zápasila se zkouškama a to byl teda boj, že jsem si několikrát říkala, jestli mi za to ty nervy stojí.

To Vás určitě nezajímá a tak přejdu k věci. S blogem nekončím, psát budu dál, už se na to těším, protože mi to dost chybělo, ALE....

Za tu námahu ve škole jsem se odměnila dovolenou v Londýně a zítra odlétám. Beru foťák dost peněz, takže se můžete těšit na fotky nejen kosmetiky, kterou uvidím, ale plánuji si i pár kousků pořídit. Moc se těším, už dlouho jsem chtěla Londýn navštívit a teď si ho budu užívat hned 9 dnů.

Beru si noťas a na hotelu máme wifi, takže se budu snažit průběžně něco napsat, ale plné nasazení nečekejte. Na plno se do všeho pustím až se vrátím.

Chtěla jsem se ozvat až s novým layoutem, ale bohužel vše jsem zařizovala na poslední chvíli a tak jsem ho už nestihla dodělat.

Mám Vás ráda a děkuji, že sem ještě pořád chodíte.

Vaše Dydy :-*

Veselé Velikonoce :-*

1. dubna 2013 v 14:13 | Dydy
A máme tu Velikonoční pondělí. Pro někoho klidné chvíle s rodinou, pro jiné hrůza ze šlahačky a pro další jako já jsou Velikonoce běžným dnem.

My už Velikonoce pár let neslavíme, ale beránka pečeme,jen letos nám chybí perníčky, které zbožňuji, ale prostě nebyl čas. Bohužel ani to počasí mi v Brně moc nepřeje a poletuje sníh a tak taky máte aspoň pár velikonočních obrázků, které vám třeba zvednou náladu.

Dnes plánuji jen jíst a koukat na telku, možná se k večeru vrhnu do Olympie pro nové rifle, protože na mě tento týden už troje praskly :D Naštěstí to bylo vždy doma a žádný trapas na veřejnosti mě nečekal. Možná bych to dnešní pojídání dobrot měla vyměnit za cvičení :))


Ten je tak roztomilý, že bych ho umazlila :))

Perníčky, které jsem letos nestihla upéct :))


Když mi píšete....

18. března 2013 v 21:18 | Dydy
Ahoj,

moc mě těší, že mi píšete přes "Zpráva autorovi", ale když mi na sebe nepošlete kontak, tak vám bohužel nemám jak odepsat. Zpráva mi sice příjde, ale nedá se na ni odpovědět.

Proto Vás prosím, pokud o moji reakci stojíte, připište mi váš mail nebo web, na který vám odpověď pošlu.

S pozdravem

Dydy

PS. Ten sníh je úplná šílenost. U nás v Brně nejezdí hromadná doprava a tak jsem musela jít hodinu pěšky domů, úplně mokrá a zmrzlá.

Dydy´s Diary v novém kabátě :)

7. února 2013 v 18:05 | Dydy
Tadááááááá, blog se dočkal nové designu :D.
Nečekaly jste to?
Já taky ne, protože kdyby to bylo na mně, tak se k novému designu dohrabu až někdy v létě.

Velké dík patří mladinké, velmi šikovné slečně, o které se můžete dozvědět více na TOMTO BLOGU. Na svůj věk má velmi zajímavý vkus. Ještě nikdy se mi nestalo, že by 13-letá slečna věděla, kdo je Mucha nebo měla ráda barokní obrazy.

Ještě jednou děkuji, za design a věřím, že se na tebe ještě někdy v tomto směru obrátím :)

A doufám, že i Vám čtenářkám se design líbí.

Vaše Dydy :-*

Sleva vlastně sleva není

26. ledna 2013 v 16:56 | Dydy
V pondělí jsem si kupovala čistící gel na obličej od Loreal, u kterého je taková čistící bodlinová věc. Možná jsem si toho v obchodech už všimli možná ne. Já už kolem gelu nějakou dobu kroužila, ale odrazovala mě trochu cena. Teď měli gel v drogerii TETA v akci asi za 130,-. Tak jsem neváhala a gel si koupila.

Zjistila jsem, že by se mi hlavně kvůli "houbičce" hodil ještě jeden a za tu cenu bych asi samotnou houbičku nekoupila, protože jsem ji viděla asi V sephoře za 160,-.
A tak jsem se včera pro gel vydala znovu. Měli ho už zvášť v koši pořád se slevou a tak jsem jeden popadla a šla platit. U pokladny mi prodavačka hlasí cenu 180,-. Vyvalila jsem oči s tím, že před sebou ma velkou ceduli, že je za 130,- a slečnina reakce byla jen "no tak si ho neberte, já vám ho nevnucuji".
Trochu jsem koukala, co si to dovolila. Nebyla jsem nepříjemná nic, jen jsem doufala, že mi pomůže problém s cenou vyřešit a ona na mě takto vystartovala.

Nikdy jsem se s takovou reakcí nesetkala, vždy se prodavačky snažily situaci nějak vyřešit a nebo se omluvily. Pro příště už budu připravená a rovnou po ní něčím hodím :D ne sranda, ale zamrzelo mě to.

Naštěstí naproti je ještě jedna TETA drogerie a z ní jsem si vítězoslavně odnesla gel se slevou :D

Už se Vám taky někdy něco takového stalo?

No

24. ledna 2013 v 13:05 | Dydy
Ahoj krásky,

dnes článek čekejte večer a nebo vůbec. Mám dnes zkoušku z makroekonomie a snažím se toho prolítnou ještě co nejvíc. Je to už druhý pokus tak se musím snažit, jinak mě trefí.

Pokud půjdete na vysokou, makro a mikro je prostě děs. Pokud to nepochopíte stejně jako já, budete se trápit jako já :D Myslela jsem si, že jsem machr, když jsem z ekonomiky odmaturovala za 1 a ono nic :/

No a moje chvíle mučení mi zpříjemňuje aspoň Christina Aguilera ft Pitbull a jejich Feel This Moment.

Užívejte si dnes a vy co máte zkoušku přeji hodně štětí a hlavně žádný stres :)

 
 

Reklama