Časopisy

InStyle duben 2012 BB creamy

25. března 2012 v 22:23 | Dydy
Dnes jsem si koupila nový InStyle, kde mě hlavně zaujala Jennifer Aniston, ale potom co jsem zalistovala, našla jsem:

1. zase vzorek BBčka od Garnier
2. šest velkých mýtů o stárnutí, kde je psáno, že make up s SPF NEdostatečně chrání pleť
3. pro mě nejzajímavější, CENA VELMI OČEKÁVANÉHO BB creamu od CLINIQUE Age Defense, který bude stát pro mě šílených 790,- a cena Tinted Beauty Balm od TOO FACED také 790,-

BBčko od Clinique k nám dorazí někdy v květnu. Co jsem tak koukala, bude minimálně ve dvou odstínech. Moc se na něj těším, ale budu doufat nejdříve ve vzoreček.

O BBčku od Too Faced jsem teď četla prvně, což mě nepřekvapuje, protože jsem od této značky vyzkoušela jen tvářenku a i ceny jsou pro mě trošku z ruky, raději jsem vždy investovala do mých oblíbených značek :-(


ELLE duben 2012 BB cream

16. března 2012 v 17:57 | Dydy
Pokud si nejste jisti stejně jako já, zda koupit nový BB cream od GARNIER tak teď máte možnost s koupí nové ELLE získat vzorek. Nevím, jestli je ve všech jen světlý odstín nebo i normální, ale já měla světlý a už se těším až jej vyzkouším.

V ELLE je i fajn dárek tričko sice s ulítlými obrázky, ale z příjemného materiálu :-)

Jinak DM má teď letákovou akci, kde je BB cream za 199,- + na stránkách DM je slevový kupon na 25% takže BBčko vyjde na 150,-. Spousta holek, slečen nebo dam píše, že v DM měli vzorky nebo testery, ale já jsem v Brně nenarazila ani na jednu prodejnu kde by měli a to jsem jich prolezla :-)

Diáře 2012

11. ledna 2012 v 18:38 | Dydy
Nový rok už začal, ale nové diáře se v časopisech ještě objevují. Dnes jsem zjistila, že se mi doma sešly hned 4 a tak jsem Vám je vyfotila.

Nejspokojenější jsem asi s diářem od ELLE, který už i používám. Není zde moc reklam a je v něm dost místa, má i tužku, takže aspoň po kabelce žádnou nemusím hledat a má stylový obal.
Dalším fajn diářem je MARIANNE. Málo reklam, dost místa, soce bez tužky, ale má pěkný měděný obal. Určitě vhodný pro elegantní dámy.
Další, dnes koupený, je z ŽENA A ŽIVOT. Skoro stejný jako z marianne je taky sponzorovaný DOVE, ale reklamy jsou jiné. Pro mě nevhodný, protože nemá gumičku na zachycení a určitě by se mi do něj vše zachytávalo.
Poslední nejhorší z JOY asi listopadové. Hromada reklam AVONU a je obyč černý.


Takže pro mě letos vítěz ELLE

Už máte svůj diář na rok 2012?

27. prosince 2011 v 19:20 | Dydy
Bez diáře jsem jako bez ruky a tak jsem se poohlížela po nějakém pěkné a stylovém diáři. Mám ráda jednoduché diáře od Filofax jako třeba tento, je jednoduchý a má krásnou barvičku, jen cena už tak pěkná není 1200,-
A tak jako každý rok jsem si počkala na diář v JOY, který už tam byl myslím v listopadu v růžové a černé barvě. Bohužel je tam hromada reklam od AVONU a jelikož tuto značku nemám ráda tak jsem koukala dál.

Velice mile mě překvapil diář v ELLE. Má kroučkovou vazbu a je potištěný titulkama různých ELLE časopisů. Uvnitř jsou sice reklamy, ale dají se přežít. Cena ELLE byla něco kolem 100,- což je bezva, protože ty nejobyčejnější diáře v papírnictví se kolem stovky pohybují.

Joy 9/2011

30. srpna 2011 v 16:19 | Dydy
Když jsem se dnes vracela z obědu domů, neodolala jsem a koupila si ještě jednu JOY, ve které jsou teď dárky od Dermacolu: Joy stojí 50 ,- a dárky v ní se pohybují kolem 160,-. První jsem si vzala s leskem na rty Diamond gloss a druhou Joy s Minerálními stíny odstín MOON. Těším se až vyzkouším a dám vědět.
Fotka časopisu i s dárky :-)
imagebam.com

ELLE září 2011

30. srpna 2011 v 12:05 | Dydy
Nechala jsem se zlákat taštičkou a koupila si ELLE, nestihla jsem ji sice pořádně přečíst, ale zaujal mě článek " CO JE MALÉ, TO JE HEZKÉ". V dnešní době by mě to nemělo překvapit, ale i tak jsem koukala, jak malé holčičky se pohybují v modelingu a představila si, jak jsou v tak brzkém věku pod nátlakem rodičů a nuceny dělat něco, co třeba ani nechtějí. A pak jsem si vzpomněla na článek " Další skandál módního světa: Holčičky v prádle!", který si můžete přečíst ZDE. V tom mi přišel článek v ELLE naprosto normální. Jsou sice roztomilé, ale neměly by děti v tomto věku běhat veku a hrát si? Místo aby běhaly po mole?

Přikládám foto časopisu i s taštičkou, která je už plná k prasknutí :-)
imagebam.com
 
 

Reklama