Září 2013

Essence novinky v obchodech

3. září 2013 v 14:17 | Dydy |  Novinky/ Co kde potkám
Po dlouhém vyhlížení jsme se dočkali novinek od značky ESSENCE a musím říct, že už se těším, až své favority ulovím. Zatím jsem neměla štěstí, protože jsou novinky hned pryč, ale věřím, že se brzy dočkám.

Pokud jste ještě novinky neviděli nebo vůbec o novinkách nevíte, pár Vám jich teď představím.

Poslední dobou jsem doslova posedlá vzhledem svých nehtů. Bohužel se mi dost lámou a tak jsem si na ně nechala dát gel a jsem rozhodnutá se o své nehty po odrostení maximálně starat. Výživné cerepatičky už mám nakoupené a teď už to chce jen nějaké ty ozdůbky a laky.
Essence přichází hned s 15 novými odstíny laků color&go a já už se těším až omrknu odstín 157 my fortune cookie. Jde pravděpodobně o béžový nebo nazlátlý odstín s třpytkami a já se do něj na obrázku zamilovala, tak uvidím, jestli moje láska vydrží i po setkání.V Londýně jsem se s tím setkávala na každém rohu ani ne za libru, u nás už to byla dražší záležitost a tak mě potěšilo, že 3D efekty na nehty objevily i v nabídce Essence a předpokládám, že za rozumnější cenu. V nabídce jsem viděla drobné kuličky "kaviár na nehty", který se mi moc líbí a různé třpytky. Vybírat můžete hned z 8 variant.Poslední, co mě potěšilo, je svítící lak na nehty ve tmě. Kdysi jsem se nechala zlákat jejich svítícím lakem a nakonec se z něj vyklubal UV lak, tak se třeba rozhoupu a pořídím tento.Z novinek na oči mě ani ne zaujaly, ale praštily do oka krystalové oční linky. Vzpomínám si na ně z některých limitek a hodně me překvapilo, že je zařadili i do stálé nabídky. Podle popisu by měly být pigmentované a obsahovat třpytky, tak snad budou stát za to. Dají se dokonce použít i na řasy.
Podle ceny možná jedny vyzkouším, abych věděla, zda jsou na tom lépe, než ty v limitkách.Oční stíny sorbet. Jde o krémové oční stíny, se kterými jsem velmi spokojená. Pořídíla jsem je v nějaké limitce a těšila jsem se i na jiné barvy. Bohužel už jsem měla tu čest je vyzkoušet a odstíny mi přišli téměř totožné. Sice krásně září a rozjasní oko, ale pigmentace je velmi jemná a odstíny se liší jen velmi jemným nádechem do určité barvy.A poslední snad největší překvapení jsou výrobky na gelové nehty. Když jsem to viděla, nevěřila jsem vlastním očím. Pro značku Essence je to velký krok. Nikdy by mě nenapadlo, že si zajdu do drogerie pro pícku na gelové nehty. Gelové nehty pro mě znamenaly pohodlý někde v salonu, pokecání si s manikérkou a nechat o své ruce pečovat.
Na druhou stranu cena pícky je celkem přijatelná, myslím si, že za 700,- se běžně pořídit nedá, jen by mě zajímala kvalita a práce s celým sortimentem na gelové nehty. Jsem moc zvědavá na recenze, které se objeví.Novinek je samozřejmně víc, ale tyto mě zaujaly nejvíc. pro všechny novinky koukněte ZDE a třeba se vám nějaké zalíbí.