LadyBox srpen 2013

23. srpna 2013 v 15:53 | Dydy |  Novinky/ Co kde potkám
S dalším měsícem je tu i srpnová krabička krásny, která slaví své první narozeniny. Dost jsem se těšila, když slaví první narozeniny, tak to bude nějaká bomba a ono nic. Slabší vydání Ladyboxu jsem snad ještě nezažila a to jsem mu už dlouho věrná.

Po sloučení Ladyboxu se Senza boxem mi příjde, že se tvůrci víc věnují designu krabičky a dopisu než samotnému obsahu, za který platíme a očekáváme od něj něco, co nás nadchne.


Narozeninová edice přišla v růžové krabici, ze které bylo potřeba odtrhnout proužek, abych se dostala k hlavní krabiččce, která byla růžovo černá a na mě působila velice hezky a elegantně.
První zklamání přišlo, když jsem krabičku otevřela. Mé oblíbene rozlepování dopisu s pečení se nekonalo. Pod víčkem ležela jen obyčejná malá kartička s klasickým povídáním, co v boxu je a z druhé strany byly varianty výrobků, které v boxech jsou.


Upřímně, to se za obsah boxu stydí, že je popis výrobků čím dál tím menším a menším písmem? Na kartu jsem si skoro musela vzít lupu, abych si mohla něco o výrobcích přečíst a to mám zrak dobrý.
K tomu všemu, jsem v boxu neměla skoro žádnou výplň a tak se mohlo klidně stát, že by se některý výrobek rozbil. Při cestě domů mi výrobky v krabičce lítaly.


V boxu bylo 7 výrobků + narozeninový dárek, z toho 2 výrobky v plném balení, 3 výrobky v cestovním balení, 2 vzorky a dárek ve velikosti 50ml.


První produkt v plném balení mám Korres Lip Gloss v odstínu 12 WASHED OFF PINK. Lesk není špatný, připomíná mi spíše tekutou rtěnku a voní mi po třešních. Božel pro mě nic moc, já na lesky ani rtěnky moc nejsem a tak bych uvítala spíše variantu Korres Lip Butter.


Druhý výrobek v plném balení, za který jsem velmi ráda, je Inglot oční stín v odstínu 46. Jde o stín s leskem/třpytkami. Jde o světlou barvičku, tělovou, kterou určitě využiji a hodí se mi do kombinace s odstínem, který už jsem v jednom z předešlých boxů měla. Za tento produkt jsem skákala až do stropu. Druhou variantou byla lak na nehty od značky Beauty UK.

Další výrobek v cestovním balení je Ryor Uvolňující mátový gel. Je svěží, máta z něj jde opravdu cítít a večer určitě vyzkouším na unavené nohy. Sama bych si nic takového nekoupila, ale ráda ho vyzkouším.

Další dva výrobky v cestovním balení jsou od značkyPure Fiji, značku netřeba představovat, v boxu není poprve a myslím si, že ani naposledy. Jde o výrobky na vlasy z kokosového mléka (kondicioner a šampon). Já mám konkrétně s vůní Mučenky, která není úplně k zahození a na výrobky z kokosového mléka jsem velmi zvědavá, protože kokosový olej umí s mými vlasy doslova zázraky.

Vzorky jsou tentokrát obřím zklamáním. Dva pytlíčky na mě působily dost špatně. Přece jen, vzorky v lahvičce nebo v tubě působí lépe než dva pytlíčky, ze kterých se produkt špatně aplikuje a po rozdělání produkt vysychá. Dva vzorky jsou od značky TMT, značka je pro mě naprosto neznámá a na vyzkoušení se těším, bohužel vzorečky jsou tak malinké, že mi vystačí jen na jedno použití a z toho nepoznám, jestli mi produkt vyhovuje nebo ne, takže nepředpokládám koupi plného balení.
První vzorek je Inca oil - Pandora Oil 3ml. Jde o vlasový olej, který má omladit vlasy a revitalizovat. Druhý vzorek je Cristall Liquide Latte 6ml a jde o vlasové mléko, které hydratuje, zvláčňuje a uhlazuje vlasy

Jako dárek jsem Eveline slim extreme 4D peeling proti celulitidě, který už v některé krabičce byl a moc nadšená jsem z něj nebyla ani tehdy ani teď.Tento měsíc opravdu slabota a pokud jste si box nekoupili, rozhodně nekupujte, toto vydání za koupi určitě nestojí a sama bych se bez krabičky pravděpodobně obešla i když jsem ze stínu nadšená, ale mohla jsem si jej koupit i sama.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama