Jedno středeční odpoledne s fotografem, kadeřnicí a vizážistkou

20. května 2012 v 20:26 | Dydy |  O mně
Tak jsem si jedno středeční odpoledne vyrazila s partou lidí fotit. Fotograf přijel až z Prahy a byl rychlejší než já a sehnal i kadeřnici a vizážistku dřív, než jsem se stihla zmínit, že už mám za sebou pár kurzů a velké množství odlíčených lidí. Pro mě to bylo velké plus, protože jsem na focení táhla o kufr méně.

Na místě jsem zjistila, že se slečnou vizážistkou jsem chodila do kurzu a tak opadla nervozita, že mi třeba vypíchne oko.

Musím říct, že by to nebylo poprve, co mi slečna "vizážistka" vypíchla oko a celé líčení jsem si pak ještě sama musela předělat. V dnešní době si myslí spousta mladých slečen, že když umí rozetřít make up nanést liky a řasenku, že jsou z nich mistrině v líčení.

Ale proč jsem Vám vlastně chtěla o focení napsat? Tak jsem si tak stála mezi dveřma zničeného hotelu a koukám do objektivu a v tom mi zničeho nic přistane ve výstřihu mládě nějakého ptáčka. Podle mámy to byla malá kukačka, já se raději zdržela hlasování :D nejsem zrovna znalec.

A tak jsem využila situace, že ptáček mi nemohl uletět, protože mu to ještě moc nešlo a vyfotila jsem se s ním. Berte fotku s rezervou, sníst jsem jej nechtěla a na nějakou něžně-romantickou fotku jsem nebyla ani oblečená ani učesaná. A proto takový menší úlet.

Foto:Tomáš Konvalinka
Make up: Veronika Mikulíková
Hair: Andrea Hnidáková
Model: Já a vrabčák :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama