DEO SPRAY x ANTI-PERSPIRANT

31. ledna 2012 v 13:46 | Dydy |  Tělová kosmetika
Chtěla jsem nejdřív napsat článek o novém deo sprayi, který jsem si koupila, ale nakonec jsem usoudila, že napsat nejdřív rozdím mezi deo sprayem a anti - perspirantem bude lepší.

Deo spray/ deodorant je sprej, který zabraňuje pachu potu a zabraňuje množení bakterií v podpaží. To znamená, že by deodoranty neměly obsahovat hliník, který je zdraví škodlivý a způsobuje rakovinu, ale již několikrát jsem si všimla, že i deodoranty hliník/ALUMINUM CHLOROHYDRATE obsahují, stejně jako můj nový přírustek.
Na trhu je několik značek, které hliník ve svých deodorantech nemají například Nivea nebo i Balea, ale je třeba hledat, protože ne všechny jejich deodoranty jsou bez hliníku.

Anti-perpirant je sprej, který zabraňuje pachu z potu, množení bakterií a navíc omezuje pocení. Měly by poskytovat pocit sucha a zabraňovat i mokrým skvrnám na oblečení. Jak bylo napsáno u deodorantů, obsahují hliník, ale kdo hledá, najde i bez. Bohužel neporadí, protože se tím sama moc neřídím a koukala jsem na všechny antiperpiranty co mám doma a hlidík obsahují. Nejraději mám pánsky Garnier 72h na léto a v zime si vystačím s běžným Garnierem pro ženy 48h.

Ze zkušeností musím říct, že ani nejlepší antiperspirant úplně pocení nezabrání :-(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama