RENOKIN lash lash

19. prosince 2011 v 18:38 | Dydy |  Pleťová kosmetika
Husté a dlouhé řasy jsou přáním každé ženy a i já netoužím po ničem jiném, než mít krásné řasy, které nebudu muset mučit každý den hromadou řasenky a výsledek nic moc i se sebelepší řasenkou. A tak jsem se rozhodla zakročit. Značka RENOKIN je známá šampony proti vypadávání vlasů a také sérem na prodloužení řas :-)
Dlouho jsem se rozhodovala, zda investovat 990,- do něčeho co treba nebude fungovat, ale ve chvíli, kdy jsem toto sérum viděla v Douglasu jsem se neudržela a koupila si jej.

Prodoužení řas jsem viděla již za dva týdny, ale já šílenec po dlouhých řasách jsem si je nechala i prodloužit, takže Vám bohužel nemohu ukázat rozdíl, ale sérum používám i na prodloužené řasy, a protože mi teď všechny vypadaly mohla jsem vidět, že mé vlastní řasy i o hodně zhoustly. Bohužel umělými řasami mám své vlastní o dost kratší :-( Ale serům nepřestávám používat, protože se mi díky němu spravují i dolní řasy :-) a dokonce si sérem můžete spravit i jemné a řídké obočí :-) Nanáší se stejně jako tekuté linky.
Prostě zázrak, za šílené peníze, ale sérum vydrží dlouho. Já ho mám už přes měsíc a řasy si potírám každý večer.
Slyšela a četla jsem spoustu negativních názorů, ale musím říct, že za mě má toto sérum jedničku s hvězdičkou. Ale jak říkám, každému sedne nebo pomůže něco jiného.
Jak jsem řekla cena 990,- v Douglasu, balení 5ml.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama