Návštěva Prahy, radost i zklamání

30. prosince 2011 v 15:28 | Dydy |  O mně
Včera jsem si udělala neplánovaný výlet do Prahy. Bohužel mám foťák mimo provoz tak pro vás nemám fotky :-( , ale stějně bych asi nic zajímavého nenafotila.

Mým hlavním cílem v Praze byl MAC a Paládium.
V MACu jsem byla spokojená, věnovala se mi milá prodavačka, která mě i nalíčila, sice né podle mých představ, ale velmi se snažila, což se o takové Sephoře říct nedá. Měla jsem v plánu koupit si zde jen 3 věci make up Studio fix fluid a bílý a hnědý stín na oči. Bohužel make up v odstínu NC15 neměli a tak jsem se nakonec s velkým odporem nechala přemluvit k novému make upu Matchmaster, ale né v nejsvětlejším odstínu, ale v 1,5. Chtěla jsem spíše krycí make up, ale tento využiji na běžné nošení. Sice jsem se zhrozila, když jsem viděla, že na ruce mám oranžový flek, ale naštěstí je na obličeji do žluta, ale víc k němu až v jiném článku.
Než jsem zamířila do MACu stavila jsem se na příjemnou snídani do STARBUCKS :-) Chtěla jsem sice jen termo hrnek, ale slečna prodavačka mě tak dlouho přemlouvala, že jsem si dala i borůvkový muffin a kafe :-)
Termohrnek je naprosto super a doufám, že bude i těsnit a nepoteče :-)

Pak jsem se vrhla do Paládia, chtěla jsem hlavně do F&F kde nakonec vše co se mi líbilo, neměli v mé velikosti a do Lushe, který mě bohužel taky zklamal.
V Lushi jsem chtěla hlavně sprchové želé buď Sweetie Pie nebo Whoosh, bohužel ani jedno neměli. Pak jsem chtěla nějakou tu čerstvou masku, kterou neměli ani jednu :-( Chápu, že jsou svátky a masky nemají, ale želé? Takže jsem odešla s prázdnou a to mi ještě paní prodavačka oznámila, že ruší vůni Joy of Jelly. Možná jsem si toho jen v mailu nevšimla, ale vůbec jsem o tom nevěděla a zrovna tohle želé mi tak moc vonělo :-(

JInak nic moc jsem si nekoupila, jak už jsem řekla, nic v mojí velikosti a to nemám nijak extra velkou ani malou nosím M, ale jako by se tato velikost vypařila :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama