Prosinec 2011

Silvestrovský make up

31. prosince 2011 v 11:59 | Dydy |  Líčení
Silvestrovské líčení by mělo být výraznější, mám ráda třpytky, takže bych si minimálně udělala glitterovou linku na oči jako třeba tady na fotce.
Mám ráda třpitky od Dermacolu, které si fixuji na oku průhledným lepidlem na řasy. V nabídce je mnoho barev i značek nebo přímo glittrové línky na oči, které má ESSENCE.
Určitě bych se nabála i třpytivého víčka s černou linkou jako třeba tady, i když tady je vystínované pohyblivé víčko černou a koutek ozdoben třpytkami.

Šťastný Nový rok

31. prosince 2011 v 11:03 | Dydy |  O mně
Všem Vám přejí šťastný a úspěšný Nový rok,
ať je lepší než ten předešlý a ať dodržíte všechna novoroční předsevzetí :-)

Já, klasicky jako každý rok, chci zhubnout nějaké to kilo a hlavně se dostat na vysokou.

Jelikož jsem nemocná, tak žádná velká oslava letos nebude :-( takže bohužel nepřidám ani plánováné fotky silvestrovského make upu, protože mám obličej tak podrážděný, že si na něj nemohu nic dát :-( ale nějakou inspiraci jsem pro Vás našla a určitě vše nahážu do článku :-)

Vaše Dydy :-*

Návštěva Prahy, radost i zklamání

30. prosince 2011 v 15:28 | Dydy |  O mně
Včera jsem si udělala neplánovaný výlet do Prahy. Bohužel mám foťák mimo provoz tak pro vás nemám fotky :-( , ale stějně bych asi nic zajímavého nenafotila.

Mým hlavním cílem v Praze byl MAC a Paládium.
V MACu jsem byla spokojená, věnovala se mi milá prodavačka, která mě i nalíčila, sice né podle mých představ, ale velmi se snažila, což se o takové Sephoře říct nedá. Měla jsem v plánu koupit si zde jen 3 věci make up Studio fix fluid a bílý a hnědý stín na oči. Bohužel make up v odstínu NC15 neměli a tak jsem se nakonec s velkým odporem nechala přemluvit k novému make upu Matchmaster, ale né v nejsvětlejším odstínu, ale v 1,5. Chtěla jsem spíše krycí make up, ale tento využiji na běžné nošení. Sice jsem se zhrozila, když jsem viděla, že na ruce mám oranžový flek, ale naštěstí je na obličeji do žluta, ale víc k němu až v jiném článku.
Než jsem zamířila do MACu stavila jsem se na příjemnou snídani do STARBUCKS :-) Chtěla jsem sice jen termo hrnek, ale slečna prodavačka mě tak dlouho přemlouvala, že jsem si dala i borůvkový muffin a kafe :-)
Termohrnek je naprosto super a doufám, že bude i těsnit a nepoteče :-)

Pak jsem se vrhla do Paládia, chtěla jsem hlavně do F&F kde nakonec vše co se mi líbilo, neměli v mé velikosti a do Lushe, který mě bohužel taky zklamal.
V Lushi jsem chtěla hlavně sprchové želé buď Sweetie Pie nebo Whoosh, bohužel ani jedno neměli. Pak jsem chtěla nějakou tu čerstvou masku, kterou neměli ani jednu :-( Chápu, že jsou svátky a masky nemají, ale želé? Takže jsem odešla s prázdnou a to mi ještě paní prodavačka oznámila, že ruší vůni Joy of Jelly. Možná jsem si toho jen v mailu nevšimla, ale vůbec jsem o tom nevěděla a zrovna tohle želé mi tak moc vonělo :-(

JInak nic moc jsem si nekoupila, jak už jsem řekla, nic v mojí velikosti a to nemám nijak extra velkou ani malou nosím M, ale jako by se tato velikost vypařila :-D

Už máte svůj diář na rok 2012?

27. prosince 2011 v 19:20 | Dydy |  Časopisy
Bez diáře jsem jako bez ruky a tak jsem se poohlížela po nějakém pěkné a stylovém diáři. Mám ráda jednoduché diáře od Filofax jako třeba tento, je jednoduchý a má krásnou barvičku, jen cena už tak pěkná není 1200,-
A tak jako každý rok jsem si počkala na diář v JOY, který už tam byl myslím v listopadu v růžové a černé barvě. Bohužel je tam hromada reklam od AVONU a jelikož tuto značku nemám ráda tak jsem koukala dál.

Velice mile mě překvapil diář v ELLE. Má kroučkovou vazbu a je potištěný titulkama různých ELLE časopisů. Uvnitř jsou sice reklamy, ale dají se přežít. Cena ELLE byla něco kolem 100,- což je bezva, protože ty nejobyčejnější diáře v papírnictví se kolem stovky pohybují.

Veselé Vánoce :-)

24. prosince 2011 v 13:20 | Dydy |  O mně
Milé čtenářky, přeji Vám veselé Vánoce, hodně dárečků pod stromečkem, šťastnou a spokojenou rodinu, klid a mír a hlavně pevné nervy se štědrovečerní večeří :-)

U nás se kapr nejí, ale nedokázala bych si představit, že by nebyl bramborový salát :-)

Moc se těším na pohádky, miluji Popelku a hlavně pohoda s rodinou.

Užíjte si to jak jen můžete, protože rok je dlouhá doba :-)

Vaše Dydy :-*


Dermacol ACNE clear MASKA

23. prosince 2011 v 16:49 | Dydy |  Pleťová kosmetika
Abych byla zítra krásná a odpočinutá, dopřeji dnes své pleti čištění. Velmi jsem si oblíbila pleťovou masku od Dermacolu na smíšenou a problematickou pleť se sklonem k akné. Vyzkoušela jsem spoustu masek, ale tato je něčím vyjímečná, chladí. Je to úžasné, odpočinete si a ještě máte pleť po 10-15 minutách krásně vyčištěnou.

Žádná negativa maska pro mě nemá. Neštípe, nemám po ní pocit stažené pleti, nic. Jen čístá a zářivá pleť. Mám rada i hřejivou masku od Garnier mám pocit, nejsem si jistá, ale ne vždy potřebuji být ještě víc rozpálená než jsem, proto je pro mě tato chladívá dokonalá.
Nanáší se jako všechny ostatní masky a pokud ji nespotřebujete celou doporučuji propíchnout špendlíkem, aby nevyschla.
Používám ji i jen na pupínky a do rána po něm není ani stopy.

RENOKIN lash lash

19. prosince 2011 v 18:38 | Dydy |  Pleťová kosmetika
Husté a dlouhé řasy jsou přáním každé ženy a i já netoužím po ničem jiném, než mít krásné řasy, které nebudu muset mučit každý den hromadou řasenky a výsledek nic moc i se sebelepší řasenkou. A tak jsem se rozhodla zakročit. Značka RENOKIN je známá šampony proti vypadávání vlasů a také sérem na prodloužení řas :-)
Dlouho jsem se rozhodovala, zda investovat 990,- do něčeho co treba nebude fungovat, ale ve chvíli, kdy jsem toto sérum viděla v Douglasu jsem se neudržela a koupila si jej.

Prodoužení řas jsem viděla již za dva týdny, ale já šílenec po dlouhých řasách jsem si je nechala i prodloužit, takže Vám bohužel nemohu ukázat rozdíl, ale sérum používám i na prodloužené řasy, a protože mi teď všechny vypadaly mohla jsem vidět, že mé vlastní řasy i o hodně zhoustly. Bohužel umělými řasami mám své vlastní o dost kratší :-( Ale serům nepřestávám používat, protože se mi díky němu spravují i dolní řasy :-) a dokonce si sérem můžete spravit i jemné a řídké obočí :-) Nanáší se stejně jako tekuté linky.
Prostě zázrak, za šílené peníze, ale sérum vydrží dlouho. Já ho mám už přes měsíc a řasy si potírám každý večer.
Slyšela a četla jsem spoustu negativních názorů, ale musím říct, že za mě má toto sérum jedničku s hvězdičkou. Ale jak říkám, každému sedne nebo pomůže něco jiného.
Jak jsem řekla cena 990,- v Douglasu, balení 5ml.

Zase ta moje neaktivita

16. prosince 2011 v 12:35 | Dydy |  O mně
Vím, vím, zase jsem nic nepřidala, ale má to svůj důvod. Spousta lidí chce před Vánocemi fotky pro rodiče a tak se mi toho teď nahrnulo moc a v jednom kuse fotím a upravuji fotky. Včera jsem fotila spolužačku s bratrem a tak moc se mi líbili, že jsem z nich udělala podle nich reklamu na Calvina Kleina. Nevím, mě se tak přehnaně upravení nezdály, ale každému se hold líbí něco jineho. Možná Vám sem dá ukázku, jak vypadali před a pak po úpravě :-)

Ohledně kosmetiky, mám toho teď doma dost, s čím bych se chtěla pochlubit, ale bohužel zatím ten čas není, ale budu se to snažit dohnat :-)

Balea hydratační kapsle

12. prosince 2011 v 20:11 | Dydy |  Pleťová kosmetika
Zima mi nesvědčí víc a víc a bohužel, jsem musela zakročit. Ani hydratační krém mi nepomohl a tak jsem zvolila výživnější variantu v podobě hydratačních kapslí. Za 39,- jsem si pořídila od Balei, mám s ní celkem dobré zkušenosti a musím říct, že se mi pleť během noci krásně spravila. Šupinky na nose jsem ráno oloupala peelingem a pleť mám jemnou a hydratovanou. V balení je sedm kusů a po první aplikaci je vidět rozdíl.


Chaos všude kam se hneš :-)

10. prosince 2011 v 18:06 | Dydy |  O mně
Dnes už nic okolo kosmetiky asi nenapíšu, protože celý den peču, ochutnávám cukroví a znáte to, jsem ráda, že se vůbec hnu. A co VY už taky pečete? Nebo budete kupovat? Já zastávám názor, že bez domácího cukroví to nejsou Vánoce a tak ze každý rok piplu s cukrovím :-) Většinou peču jen ty nejběžnejší věco jako linecké, které miluji až za hrob, vanilkové rohlíčky, perníčky, pracky, nějaké kokosové slátaniny, pařížské rohlíčky a košíčky všeho druhu :-)

Dál jsem dnes byla ve Vaňkovce, naštěstí né nakupovat dárky, ale pro kočičí granule. Ta hrůza a děs co tam byla je nepopsatelná. Tlačící se dav, chodící od ničeho k ničemu, mě málem ušlapala, ale naštěstí živá a zdravá jsem čapla granule a rychle se hnala ven. Mám štěstí, že nekupuji moc dárku a ten hlavní pro mámu, sadu nádobí, jsem už dávno koupila. :-)