Biosil PLUS 60 tablet

21. listopadu 2011 v 22:05 | Dydy |  Pleťová kosmetika
Biosil PLUS aneb zázrak na vlasy, nehty a pleť. Jak už jsem tu kdysi zmínila, mám aknózní pleť a ať zkouším sebelepší věci na čištění a péči o ni, nic mi radikálně nepomohlo. Už je to hodně dávno co jsem používala Biosil a viděla jsem velké zlepšení jak kvality vlasů tak i pokožky, bohužel jako brunetka mám nevýhodu, že když mi začnou růst rychle vlasy, tak i chloupky všude po těle a přiznejme si, knírek na ženách moc dobře nevypadá :D
Ale protože jsem zoufalá a s přžíchodem zimy se mi pleť ještě zhoršila jsem se k Biosilu zase vrátila, ale milá paní lékarnice mi raději doporučila Biosil PLUS, že je to vlastně stejná věc s větším množstvím vitamínů za stejnou cenu jako obyčejný.
Biosil používám asi 14 dnů a musím říct, že vidím velké zlepšení pleti, vlasů i nehtů a naštěstí knírek zatím nenarostl :D
Určitě ho všem doporučuji, je to jedna zlevnější a učiných doplňků stravy na vlasy, pleť a nehty :-)

Doporučené dávkování je 1-2 tablety denně, ale paní lékarnice mi doporučila brát raději dvě, že to má lepší efekt.

V balení je 60 tablet a stojí okolo 50 - 60 Kč


Účinné látky:
Biotin (vitamín H) usměrňuje karboxylační procesy, spolupůsobí při tvorbě bílkovin a má řadu dalších funkcí. Nedostatek biotinu se projevuje především nežádoucími změnami na pokožce.
Kyselina pantothenová (vitamín B6) - při jejím nedostatku dochází k poruchám trávení, ztrátě pigmentu pokožky i k vypadávání vlasů.
Zinek je nezbytný pro funkci enzymatického aparátu člověka; na pokožce se při jeho nedostatku tvoří uhry (akné).
Sloučeniny křemíku jsou důležitým stavebním prvkem organismu - uplatňují se při tvorbě kostí, chrupavek apod. Nedostatek křemíku se projevuje především na zhoršení kvality pokožky, vlasů a nehtů (vazivové tkáně jsou ochablé, nehty jsou křehké a lámavé, vlasy se třepí a vypadávají). Nedostatek křemíku lze odstranit pouze jeho sloučeninami, rozpustnými v žaludečním a střevním prostředí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama