Říjen 2011

Neonové, metalické stíny FLORMAR

20. října 2011 v 15:20 | Dydy |  Dekorativní kosmetika
A když už jsem byla v Douglasu koupila jsem si i neonové a jedny metalické stíny od FLORMARU. Jsou hodně pigmentované, ale bohužel bez báze na očích moc dlouho nevydržely. Stály 169,- a balení má 4 g. A jak je asi ted velkým trendem uvnitř mají malé, nepoužitelné zrdcátko :-) Metalické jsou ty růžové A008.

FOTKA:

Čistý vitamín MONO DERMA

20. října 2011 v 15:04 | Dydy |  Pleťová kosmetika
V neděli jsem vyrazila do Vaňkovky do zverimexu pro žrádlo kočkám a zaujala mě akce líčení zdarma. Nalíčit jsem se sice nenechala, ale oslovila mě slečna u stánku se značkou RENOKIN.
Už jsem o této značce slyšela samou chválu a tak jsem neodolala a poslechla si co nového nabízí. Slečna mi na ruku plácla nějakou kapsli se slovy, že je na akcé. Bohužel jsem měla make up, ale vyzkoušela jsem ji aspoň na ruce. Po chvilce poslouchání jsem zjistila, že jde o čistý vitamín a hlavně je k dostání v běžné parfumerii za úžasných 460.- v balení na 28 dnů.
Ampulky používám od neděle a musím říct, že pleť se mi hodně zlepšila, mám ji krásně jemnou a zbavila jsem se i drobných pigmentových flíčků.
Používám vitamín A15, který je určen pro pleť s akné, redukci vrásek a omlazení a také na strie. V nabídce mají ještě vitamín E5 na obličej a ruce, na zčervenanou kůži, suchou a velmi suchou pleť, redukci a omlazení vrásek a vitamín C10 proti stárnutí pokožky, dyschromii a jako pomocná látka při léčbě zánětlivé dermatitidy, redukci a omlazení pleti.

Bohatě stačí jedna ampule denně, ale mě na celý obličej stačí jen půlka.
Ampule prodává Douglas za zmíněných 460,- :-)

FOTKA:

Nemocná :-(

9. října 2011 v 19:30 | Dydy |  O mně
Ahoj všem, moc se omlouvám za neaktivitu, ale byla jsem nemocná a nebyla jsem schopná se k ničemu dostat. Doufám, že to brzi doženu a budu se zase blogu věnovat jak jen to půjde :-)
Zase jsem neodolala ELFu a objednávala, takže se máte na co těšit, mám toho doma mraky :D