Srpen 2011

ELF Paletka pro dokonalou pleť

31. srpna 2011 v 17:22 | Dydy |  Dekorativní kosmetika
Jako první výrobek od ELFu jsem vybrala Paletku pro dokonalou pleť, která je buď chválená a nebo kritizovaná. Já, jako osoba světlé pleti určitě chválím. Sjednotí mi barvené rozdíly pleti, ale určitě není na zakrytí červených flíčků nebo pupínků. Nehodí se pro tmavší typy, protože odstín paletky je opravdu dost světlý.Je na ni potřeba hodně jemný štětec, jinak dost práší. Já používám štětec ELF z řady essentials na tvář velký ( Total face brush ) a jsem spokojena. Bohužel mi paletka dost zvýrazňuje póry, ale i tak ji mám moc ráda, protože si stejně obličej ještě přepudruji :-).
Cena 87,- a balení má 13,5 g Takže si myslím, že vydrží dlouho.

Dermacol Diamond gloss

30. srpna 2011 v 17:59 | Dydy |  Dekorativní kosmetika
Tak jsem musela hned vyzkoušet Dermaco Diamond Gloss odstín č. 6. Jak jde vidět dělá na rtech 3D efekt, jak píše přímo firma Dermacol. Obsahuje jemné třpitky, které mám moc ráda, trochu zamaskoval i červené flíčky na rtech( jsem nervózní, protože od prvního nastupuji do nové školy a tak si hryžu rty). Za mě velké plus, nelepí. Nemám ráda, když se mi rty lepí na lesk na rty. Má jemně nasládlou vůni a další velké plus není sladký, takže si jej hned neslížu. No a to nej je, že mě stál díky Joy jen 50,- místo 159,-.


Joy 9/2011

30. srpna 2011 v 16:19 | Dydy |  Časopisy
Když jsem se dnes vracela z obědu domů, neodolala jsem a koupila si ještě jednu JOY, ve které jsou teď dárky od Dermacolu: Joy stojí 50 ,- a dárky v ní se pohybují kolem 160,-. První jsem si vzala s leskem na rty Diamond gloss a druhou Joy s Minerálními stíny odstín MOON. Těším se až vyzkouším a dám vědět.
Fotka časopisu i s dárky :-)
imagebam.com

ELLE září 2011

30. srpna 2011 v 12:05 | Dydy |  Časopisy
Nechala jsem se zlákat taštičkou a koupila si ELLE, nestihla jsem ji sice pořádně přečíst, ale zaujal mě článek " CO JE MALÉ, TO JE HEZKÉ". V dnešní době by mě to nemělo překvapit, ale i tak jsem koukala, jak malé holčičky se pohybují v modelingu a představila si, jak jsou v tak brzkém věku pod nátlakem rodičů a nuceny dělat něco, co třeba ani nechtějí. A pak jsem si vzpomněla na článek " Další skandál módního světa: Holčičky v prádle!", který si můžete přečíst ZDE. V tom mi přišel článek v ELLE naprosto normální. Jsou sice roztomilé, ale neměly by děti v tomto věku běhat veku a hrát si? Místo aby běhaly po mole?

Přikládám foto časopisu i s taštičkou, která je už plná k prasknutí :-)
imagebam.com

ELF kosmetika

30. srpna 2011 v 11:24 | Dydy |  Dekorativní kosmetika
Velkým hitem, jak sleduji se stala velmi levná i dosti kvalitní kosmetika ELF = eyes, lips, face. Osobně jsem se nechala také zlákat cenou a za dva měsíce co kosmetiku znám, jsem si udělala drobnou sbírku produktů. Postupně budu přidávat své zkušenosti dobré i špatné vlastnosti produktů.

A tady fotka mé sbírky:
imagebam.com

Začínám

30. srpna 2011 v 11:17 | Dydy |  O mně
Ahoj, založila jsem si blog, abych občas zabila čas a podělila se o zkušenosti v oblasti kosmetiky, módy občas i výživy. Doufám, že se Vám tu bude líbit :-)